Technologické celky

Kmenárny - kompletní linky pro úpravu, drcení, sušení, dopravu a míchání materiálu

Přemýšlíte o stavbě, rekonstrukci či modernizaci vaší kmenárny, pískovny nebo vážícího systému? Na základě zkušeností našich techniků se zpracováním,úpravou a dopravou surovin před samotným založením do pece jsme připraveni Vám navrhnout optimální řešení pro Váš provoz. Dodáme Vám kompletní kmenárnu „na klíč“ nebo i jednotlivá zařízení.

Recyklace - kompletní dodávka střepových hospodářství

Trápí Vás špatný stav Vašeho střepového hospodářství a víte, že by bylo třeba s ním něco udělat? Obraťte se s důvěrou na odborníky s bohatými zkušenostmi v této oblasti! Nezapomeňte! Střepy jsou jednou z rozhodujících složek vsázky a jejich kvalita a správné ošetření předurčuje kvalitu výrobku!

Brusírny skla

Navrhneme pro Vás a dodáme jednotlivé stroje, ale i kompletní rafinační linku pro prvotní zpracování polotovaru (pukání, řezání, odtavování), dekoraci ručním broušením (paterned nebo rovinným) až po leštění (mechanicky či chemicky). Vyřešíme Váš provoz pro automatické broušení skla vybavený nejnovějšími brousícími automaty s různým počtem brousících pozic podle Vašich požadavků.

Leštění plamenem a manipulace teplých výrobků

Dodáme Vám jednotlivá zařízení pro leštění skleněných výrobků plamenem a zařízení pro jejich manipulaci, stejně jako kompletní linku pro leštění skla plamenem. Tato zařízení jsou prověřena v praxi, ve sklářské automatické hutní výrobě.