O nás

V současnosti se zaměřujeme především na kompletní linky pro úpravu, skladování, dopravu a míchání sypkých materiálů v různých technologických provozech. V oblasti výroby skla je to především výroba sklářského kmene a linek střepového hospodářství - naše technologie a zkušenosti v oblasti úpravy a zpracování sypkých surovin nám otevřely cestu do příbuzného oboru - stavebnictví. Naším uspěchem na trhu zpracování stavebních hmot, jsou především technologické linky na výrobu suchých maltových směsí (Q-Mix, Hasit).

Od roku 1996 se zabýváme také přesným rovinným broušením skla. Tato výroba byla rozšířena o zpracování vlastních reklamních a dárkových předmětů ze skla. V roce 2002 jsme produkci sklářské divize rozšírili o strojní dekorováním užitkového skla jako službu pro naše obchodní partnery. Strojní broušení je realizováno na brousících automatech Pöting a od roku 2008 také na brousících automatech nové generace BM JACK - vyjímečný stroj vlastní konstrukce a výroby, kde jsme zůročili všechny naše dosavadní zkušenosti z oblasti pokročilých automatizovaných strojních technologií a sklářství.

Naše služby a produkty mají tu nejvyšší technologickou i dílenskou kvalitu, jak strojů či celých technologických celků, tak i v broušení skla - mimo jiné realizujeme velmi náročné zakázky optického skla. Naše společnost má zaveden systém managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.

V neposlední řadě se podílíme na realizaci uměleckých projektů a spolupracujeme s řadou významných českých i zahraničních galerií (Hauser and Wirth Zurich, Encore Glass Californie, Pace Wildenstein galéry, Judistka Teatern Stockholm) a umělců (Karen Le Mont, Charles and Constantint Parriot, Richard Jakson, Ann Wahlstrom, Olgoj Chorchoj, František Janák, František Vízner a řadou dalších).